
Двоспальне ліжко Эверест Нордік-1400 крафт 164х213х82 см белый
7 219 ₴
- В наявності
- Код: 17368
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двоспальне ліжко Нордік - елемент модульної системи. Ця колекція пропонує широкий вибір модулів, таких як полиці, шафи, тумби та ліжка, які можна поєднувати та комбінувати, щоб створити індивідуальні композиції відповідно до вашого смаку та потреб.
*Матрас у вартість не входить, його потрібно замовляти окремо.
Розміри:
Довжина ― 2130 мм
Ширина ― 1640 мм
Висота ― 820 мм
Розмір спального місця: 1400х2000 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричному впакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17368 |
| Висота | 82 см |
| Довжина: | 213 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання 3-5 днів. Доставка Нова Пошта — підписка 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Розмір спального місця | 140 х 200 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 164 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 219 ₴







