-20%

Дитяче крісло Cubby Paeonia Рожевий (5456345)
5 090 ₴
4 090 ₴
- В наявності
- Код: 5456345
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Cubby Paeonia - це зростаюче крісло, яке сприяє формуванню правильної постави і допомагає знизити навантаження на спину вашої дитини під час навчання і розваг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubby |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5456345 |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 48-60 см |
| Висота спинки у верхньому положенні | 86-110 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектація | Крісло/монтажний комплект/інструкція |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Максимальний зріст | 170 см |
| Матеріал | PP/Пена-губка/Металл/Ткань |
| Механізми | Газліфт |
| Наявність підлокітників | Без підлокітників |
| Розмір сидіння | 45 х 45 х 9 см |
| Країна-виробник Товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 090 ₴








