Комп'ютер Refurb Dell Optiplex 9020 MT i5-4570/16/240SSD
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Form Factor | Midi-Tower |
| Артикул | 8827246b-abfd-4d7f-bbb5-b9b64f603b06 |
| Блок живлення | 290 Вт |
| Вага | 9.4 кг г |
| Відеокарта | Intel HD Graphics 4600 |
| Гарантія | 6 місяців |
| Кількість потоків | 4 |
| Кількість слотів під пам'ять | 4 |
| Комплектація | Системний блок, кабель живлення |
| Максимальний обсяг пам'яті | 32 ГБ |
| Призначення | Для роботи (офіса) |
| Об'єм SSD | 240 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 16 Гб |
| Покоління процесора | 4 |
| Процесор | i5-4570 |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Стан | Refurbished |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип корпусу | Великий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип процесора та його виробник | Intel Core i5-4570 (6M Cache, up to 3.60 GHz) |
| Тип роз'єму | Socket 1150 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 240 ₴




