-13%

Характеристика:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 700 Вт
- Об'єм резервуару: 1,2 л
- Максимальна в'язкість: 120 DIN/сек
- Діаметр сопла: 1,0/2,0/3,0 мм (змінні форсунки)
- Продуктивність: 1-1200 мл/хв
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1507004 |
| Тип | Електричні |
| Діаметр форсунки | 3 мм |
| Максимальна в'язкість | 120 DIN/сек |
| Об'єм контейнера | 1,2 л |
| Тип | Фарбопульти |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴

