Крісло мішок розміру XXL, найбільше крісло у нашій лінійці. Ідеально підійде для людей зі зростом від 190 см. У наших виробах ми використовуємо лише високоякісні матеріали. Завдяки застосуванню спеціального наповнювача вдалося створити одночасно м'яке та дуже зручне крісло, яке набуває форми тіла. Ми використовуємо тільки первинний наповнювач, спеціальна водонепроникна тканина зовнішнього чохла дуже проста у догляді. При бажанні крісло можна легко перемістити, так як вага виробу дорівнює 3,8 кг. Завдяки подвійному шву крісло може витримувати вагу 200 кг, а міцний внутрішній чохол максимально спростить процес прання виробу. Ми впевнені як свої вироби і даємо гарантію на виробничий брак 24 місяці.
Переваги наших крісел:
Переваги наших крісел:
- Маленька вага
- Водонепроникна тканина
- Ортопедична форма
- Первинний наповнювач
- Міцний внутрішній чохол
- Подвійні шви
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 130 см |
| Ширина | 100 см |
| Основні атрибути | |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Наявність внутрішнього чохла | Так |
| Колір | Коричневий |
| Комплектація | |
| Ручка для перенесення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 61 |
| Доставка/Оплата | Накладений платіж без передоплатів можливий на відділення Укрпошти. Новою поштою передбачено за доставку у 2 сторони. Кур'єром Укрпошти — 100% плата. Під час замовлення 2 і більше одиниць товару Укріплятий передопрасовування 50 грн за 1 одиницю товару |
| Люверси | Да |
| Матеріал | Оксфорд 600D PU |
| Країна-виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 050 ₴


